Ванеса Брајант ги откри прекарите за кои таа и Коби ги користеле

18 мај, 2020
Naslovna

Ванеса Брајант посвети уште еден пост на својот профил на Инстаграм на својот трагично починат сопруг, Коби Брајант. Таа сподели фотографии од книгата на Коби, Епока: Дрвото на Екроф и го откри она што го напиша во посветеноста.

„Секогаш го научувате најдобро. Мој Буо-Буо, мојот сонувач …“, напиша Ванеса под објавата.

https://www.instagram.com/p/CARrh5dDb97/?utm_source=ig_web_copy_link

За Ванеса. Благодарам што секогаш беше реалист за мојот сонувач“, е напишаната посветеност на Коби.

Минатата недела Ванеса го прослави својот прв ден на Мајката откако ги загуби Коби и Џиана. Нејзината најстара ќерка, 17-годишната Наталија, направи колаж на споделени фотографии кои Ванеса ги сподели и на својот Инстаграм.

„Обожавам да што сум ваша мајка. Вие сте она најдоброто од мама и тато“, напиша таа под постот.

https://www.instagram.com/p/CABfXQVDlR7/?utm_source=ig_web_copy_link