Ванеса Брајант со емотивна порака за роденденот на Коби

24 август, 2020
бјхгхјг


Иако тој денес би наполнил 42 години, овој роденден е прв откако кошаркарот Коби Брајант го напушти овој свет. Тагата поради неговото заминување никогаш нема да престане. Неговата сопруга Ванеса му оддаде почит на социјалните мрежи со долга порака, која уште еднаш расплака многумина. Меѓу другото, таа истакна дека отсекогаш размислувала за тоа како ќе биде таа да го напушти овој свет прва.

Kobe Bryant


‘За мојата љубов. Среќен роденден. Те сакам и толку ми недостигаш што не можам да го опишам со зборови “, започна вдовицата на кошаркарската легенда, која истиот ден во јануари ја загуби ќерката Џиџи, која имала само 13 години. „Сакам тебе и на Џиџи да ви направам роденденска торта и потоа да ве изненадиме со нашите девојки на кои исто така им недостасувате . Се обидувам да не плачам, но понекогаш не можам, но се обидувам заради нашите Наталија, Бјанка и Капри “, истакна таа подолу.

kobe i gigi bryant
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris