Ванеса Брајант за роденденот го отвори изненадувањето од Коби: Го најдов пликот …

6 мај, 2020
Capture

Ванеса Брајант го прослави 38-миот роденден, кој ѝ беше прв роденден по смртта на нејзиниот сопруг Коби и нејзината ќерка Џиана.

Ванеса Брајант на својот роденден отвори писмо упатено до неа од сопругот Коби Брајант, кој оваа година го загуби животот во тешка авионска несреќа.

„Вчера, најдов плик адресиран до„ Љубовта на мојот живот, твојот Папи “. Чекав да отворам уште едно писмо на мојот роденден. Тоа ми даде причина на нешто да се радувам до денес. Иронично е што Коби додал слика на која ангел што ме држи во раце. Ми недостига љубовта на мојот живот и мојата Мамасита – мојот Бик во хороскоп како што сум и јас. Благодарна сум што можев да се разбудам крај моите три ќерки. Посакувам да бевме сите заедно. “, напиша Ванеса со фотографија од пликот и додава “ моја роденденска желба “.

https://www.instagram.com/p/B_0AJnUj3FM/?utm_source=ig_embed
https://www.instagram.com/p/B_08hEoDqR6/?utm_source=ig_embed
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi