ВЧЕРА ГО ПРОСЛАВИ 57-от РОДЕНДЕНДЕН, А ИЗГЛЕДА БАРЕМ ПЕТНАЕСЕТ ГОДИНИ ПОМЛАДО: Бред Пит не се огласи, но еве кој прв му го честита роденденот!

20 декември, 2020
291225_profimedia0491845831_ff

Актерот се обидува на некој начин да скрие важни датуми во неговиот живот, за да не создаде дополнителна помпа во јавноста.

Кантри музичката пејачка Шанија Твен испрати јавна порака до Бред Пит, преку Twitter, а потоа започна лавина од коментари и добри желби.

Актерот вчера го прослави својот 57-ми роденден, а доби честитки од целиот Свет.

Неочекувано, му се обрати пејачката препознатлива по хитот од 1997 година „That Don’t Impress Me Much“.

“Добро, ти си Бред Пит? Тоа не ме импресионира”, пееше таа, мислејќи на убавиот изглед на актерот.

„Среќен роденден на Бред Пит, ќе направам исклучок денес“, се пошегува на Twitter, додавајќи емотикон што испраќа бакнеж.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris