ВЕЌЕ Е ЈАСНО-ЌЕ БИДЕ ШАРМАНТЕН КАКО ТАТКО МУ! Неодоливи фотографии од Џорџ Клуни со неговиот син кои не ги гледаме често

10 јули, 2020
Annotation 2020-07-10 141336

Близнаците што актерот ги доби со сопругата Амал Клуни растат далеку од камерите и очите на јавноста, па фановите на Клуни се воодушевени од секоја ретка можност да го видат во улогата на татко.

Тригодишните близнаци Александар и Ела Клуни живеат живот сличен на оној што го живеат другите нивни врсници, а бидејќи нивните родители се обидуваат да им обезбедат што е можно поголема приватност, ние често немаме можност да ги видиме.

Затоа е вистинска чест за фановите , особено, навивачите на Џорџ Клуни да го видат во прегратка со своите деца, таа можност ја добија вчера, кога папараците го видоа славниот актер додека го носеше својот син на офталмолог. Според американските медиуми, Џорџ имал бандана над лицето и носел грицки и пијалоци за својот син.

Бидејќи не го гледаме, многумина се интересираа на кого Александар повеќе личи, и бидејќи мора да му го цензурираме лицето заради безбедносни причини, ќе мора да ни верувате, ТОЈ Е ИСТ КАКО ТАТКО МУ!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi