Вереницата на славниот фудбалер го покажа својот раскошен задник во црни танга гаќички

2 мај, 2020
Georgina

26-годишната вереница на Кристијано Роналдо е фитнес фанатик и редовно вежба во самоизолација, и реши да ги покаже резултатите на интересен начин.

Георгина Родригез е во изолација со партнерот, фудбалерот Кристијано Роналдо и нивното семејство дома во Португалија. За разлика од фотографиите кои таа нормално ги објавува на социјалните мрежи, овој пат Џорџина реши да го разгори малку својот Инстаграм профил и открила повеќе отколку што треба.

На фотографијата на која пружа алишта на балконот на нивната куќа, Родригез ја покажа својата бујна позадина во црни танга гаќички.

View this post on Instagram

Paños al aire 🍑💣💥

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Георгина и Кристијано го кријат својот приватен живот онолку колку што можат, но медиумите честопати извлекуваат детали од нивниот приватен живот што ќе ја заинтригираат јавноста. Една од најинтересните во последно време е бројката што Георгина ја добива како месечен џепарлак од нејзиниот свршеник и изнесува од 50 до 100 илјади евра.

Родригез инаку се грижи за целото семејство на Кристијано, вклучително и неговите деца, кои се родени од сурогат мајка.