Вереникот на Џеј Ло има лоша навика која ја излудува: Многумина тврдат дека нема да дојде до свадба ако Алекс продолжи така…

8 декември, 2020
noviot-dom-na-dzhej-lo-i-aleks-rodrigez-vo-kalifornija-382772

Џенифер Лопез и Алекс Родригез наводно се во голема расправија бидејќи поранешниот спортист станува се подебел и подебел. Така, таблоидот Глоуб тврди дека Родригез одбива да тренира со Лопез. Тој, исто така, се „дави“ во леб, разни пити и друга калорична храна, а „Глоуб“ тврди дека токму овие намирници се главната причина за неговата прекумерна тежина. Извор за таблоидот тврди дека Лопез веќе го предупредила Родригез за вишокот килограми и го охрабрува да вежба со неа, а претходно можевме да прочитаме дека Џенифер му е лута на Алекс поради неговите нездрави животни навики затоа што лошо влијаат на неа.

На пример, Алекс, исто како и обичните смртници, сака да лежи на каучот навечер и да ужива во грицки и јаглехидрати, а добро е познато дека Џен избегнува јаглехидрати. Но, кога таа седи покрај Алекс навечер, додека тој јаде нездрава храна, логично е дека и е тешко да одбие залак од нив.


И додека Џен работи многу напорно на нејзиното тело, единствената работа што Родригез ја прави во последно време е да земе нож и вилушка во неговите раце и да јаде непрекинато. Извор за наведениот таблоид изјавил дека зголемувањето на телесната тежина на Родригез може да предизвика парот да се раздели бидејќи Лопез не е обожавател на такви мажи, ниту, пак, толерира опуштено однесување на нејзиниот вереник. Да бидат работите уште полоши, Џенифер знае дека многу мажи ја сакаат и дека утре би можела да најде маж во топ форма, а доколку Родригез не ги подобри навиките во исхраната и не ја сфати сериозно теретаната, можно е нивната венчавка да не се случи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris