Вергара повторно ги плени погледите на малите екрани: Седи во жирито на шоуто ‘America’s Got Talent’ покрај Хајди Клум.

12 јуни, 2020
верг

Кон крајот на мај се емитуваше првата епизода од новата 15та сезона на шоуто, а обожавателите на славната глумица се воодушевени што повторно ја гледаат на малите екрани, и тоа во поинакво, опуштено издание.  

Глумицата Софија Вергара (47), позната по улогата во серијата ‘Modern Family’, заседна во столче на членовите на жирито на американското шоу. Друштво на масата и прават Хоуи Мандел (64), Симон Коуел (60) и Хајди Клум (47).

А не беа само нејзините фанови воодушевени со нејзината појава на телевизија, туку и самата глумица. Минатата недела Софија беше запрепастена со настапот на малото девојче Роберта Батагли, која се претстави со песната ‘Shallow’. Глумицата и даде златен тастер.  

– Роберта, твојот настап беше неверојатен. Едвај чекам да те видам во емисиите во живо – му кажа Софија на девојчето.

https://www.instagram.com/sofiavergara/?utm_source=ig_embed

Хајди Клум и Софија ги заменија местата на Џулиан Хоуг и Габриел Јунион во новата сезона. 

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi