Видео – снимка од Софија Милошевиќ: Бикини и трудничко стомаче – зошто да не!

3 јули, 2020
sofija-milošević-01

Познатата српска манекенка и девојка на фудбалерот Лука Јовиќ во моментов е бремена и изгледа поубаво од кога и да било.

Атрактивната Софија, во согласност со нејзината професија, отсекогаш била многу витка, а сега нејзината фигура е “украсена” со трудничко стомаче!

Убавата Софија гордо го истакнува стомачето и често носи тесни фустани, а сега на својот профил на Инстаграм објави кратко видео во кое покажа како изгледа во бикини.

Иако сме навикнати да ја гледаме со рамен стомак, што е сон на многу девојки, манекенката, се чини, сега изгледа уште подобро! Очигледно е дека и мајката и бебето убаво напредуваат, а тајната состојка за нејзината убавина и сјај е очигледна…

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris