Видеото во кое Бред Пит им дели храна на сиромашните во Лос Анџелес е најсексапилното нешто досега! (ВИДЕО)

24 декември, 2020
Screenshot_1

Неодамна можевме да прочитаме како Бред Пит им делеше кутии со храна на сиромашните во Лос Анџелес, а сега на YouTube кружи видео кое јасно покажува како изгледало сето тоа. Тој толку многу ги воодушеви своите обожаватели што дури и напишаа: „Невозможно е да не му се восхитувам дури и ако не можам да го преболам фактот дека изневерува жени, и покрај тоа, јас сум радикална феминистка“. И навистина, во видеото е очигледно колку Бред прави вакви работи од задоволство, а не од самопромовирање. Дури и сведоци потврдија дека актерот не запрел со часови и дека работел многу напорно. Само овде-онде тој би си дозволил кратка пауза во која би запалил цигара, но и тогаш го искористил времето да разговара со пријателите, но и со непознати луѓе. Сè беше воодушевувачко што и покрај забраната за физички контакт, тој гушкаше луѓе, што е само уште еден доказ дека го прави тоа од срце, а не заради слава. Всушност, тој беше многу среќен цело време, а ако некогаш беше посекси за нас, тогаш тоа е дефинитивно овој момент, во кој тој покажа сила и хуманост истовремено, додека изгледаше секси во обична бела маица и фармерки. Погледнете за што зборуваме на видеото подолу.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris