Видете како изгледа Моника Белучи без грам шминка на неа! Лепота “порока”…

4 август, 2020
monika naslovna

На изгледот на Моника Белучи се восхитуваат жените низ целиот свет. Таа е некој што ја негува својата кожа и вложува многу на третмани кои го одржуваат нејзиниот младешки изглед, а покрај тоа, таа секогаш е беспрекорно нашминкана.
Сепак, одморот е време кога лицето е на пауза од шминка, така што овој период актерката не труди премногу за својот изглед.


Папараците ја фотографираа во целосно опуштено издание на остров во Грција, каде го поминува одморот.
Моника се појави во лежерен фустан во многу популарен дезен, со врзана коса, без грам шминка.
Кога фотографиите стигнаа до јавноста, можеше да се слушнат само позитивни коментари. Актерката, дури и без шминка и на возраст од 55 години, изгледа феноменално.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris