Викторија Бекам: Бев жртва на врсничко насилство

19 јули, 2020
ццццц


„Бев многу тивка на училиште и немав многу пријатели и сега сфаќам дека всушност претрпев насилство. Не сакам некој да се чувствува како мене во таа веќе ранлива возраст. Така, кога Харпер одеше на училиште, имав важен разговор со неа и и реков: ‘Ако некогаш сте на игралиште и забележите девојка која стои сама на страна, замолете ја да игра со вас, затоа што мајка ти беше таа девојка еднаш одамна. ‘ Сакав тој да го сфати тоа и не сакам никој да биде осамен кога Харпер е близу “, рече дизајнерката.

Викторија сега е сопственик на модната империја, која не функционира најдобро во последните години, но тоа не ја намалува нејзината среќа заради успехот што го постигна. Таа е исто така горда на семејството што го создаде со поранешниот фудбалер Дејвид Бекам. „Благословена сум затоа што имам прекрасен сопруг, убави, здрави и среќни деца“, рече Викторија.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi