Викторија Бекам конечно се насмеала, па Дејвид се пошегувал за нејзините заби!

27 мај, 2020
бекам

Синот на Викторија Бекам на Инстаграм објавил фотографија со мајка му, а неговиот татко Дејвид Бекам одлучил да се пошегува на сметка на нејзините изразено бели заби.

Насмеаната и затегната дизајнерка позирала во бањарка пред огледало.

“Како се бели забите на мама? Како на Рос од Пријатели”, напишал Дејвид.

View this post on Instagram

Apparently my mum does smile 😃❤️

A post shared by CRUZ (@cruzbeckham) on

Во популарната серија Рос оди на избелување на заби, а потоа во целата епизода сите се шегуваат со неговите пребели заби.

Нивниот син Круз се пошегувал на сметка на тоа дека Викторија никогаш не се смее.

“Се чини дека мојата мајка сепак се смее”, напишал тој.

Викторија (46) е во карантин во својата вила со Дејвид и нивните три деца.

Неодамна таа се најде на удар на британската јавност бидејќи на 30 работници од нејзината компанија им најавила дека ќе им ја намали платата, во склад со предлогот на Владата на Велика Британија за справување со последиците од коронавирусот.

Освен тоа, побарала помош и од државата, додека нејзиното и богатството на Дејвид е проценето на 382 милиони евра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi