Викторија Бекам строго го казни својот син поради веридбата?

15 јули, 2020
Annotation 2020-07-15 130723

Сепак не е идеално како што се чини

Иако неодамна го прослави својот 21 роденден, синот на фудбалерот Дејвид Бекам, Бруклин Бекам, наскоро се жени. Имено, перспективниот фотограф е „вљубен до уши“ во 25-годишната актерка Никола Пелц, со која е во врска изминативе девет месеци. Иако во основа ова е добра вест, ваквиот развој на настаните донесе немири во семејниот дом на Бекамови, а заради ненадејниот брак – познатите родители го избркаа против неговата волја, пренесува Woman’s Day.

Имено, споменатиот таблоид пишува дека семејството му поставило ултиматум на синот: ‘Или ние, или венчалните ѕвона’. Сепак, очигледно, младиот Бруклин се одлучи за второто. Дури и пред да се рашират вестите во светските медиуми за тоа како Бруклин и предложил брак на својата драга Никола, таблоидите веќе долго време „шепотеа“ за тоа.

View this post on Instagram

My beautiful angel ❤️

A post shared by 🇬🇧 (@brooklynbeckham) on

‘Бекам им кажа на сите свои пријатели дека планира да ја запроси Никола. Ним таа навистина им се допаѓа, но Бруклин немаше доволно време да размисли што навистина сака да направи со животот “, откри извор близок на семејството.

View this post on Instagram

Stay home everyone ❤️❤️ love you

A post shared by 🇬🇧 (@brooklynbeckham) on

Сепак, и покрај тврдењата на споменатиот извор, се чини дека Викторија Бекам е крајно лута за ненадејниот брак на нејзиниот син, и поради тоа е подготвена да го предомисли. „Не сакаат тој целосно да се посвети на семејството и да го„ преземе “, додека тој сè уште нема изградена кариера и работа. Затоа, Дејвид и Викторија го советуваа да не се ожени за Никола. Тој сè уште не знае што да прави со сопствениот живот, а камоли на другите. Тие се лути, а особено е лута Викторија која е подготвена да го предомисли својот син, кој би можел да заврши на улица заради љубов.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi