Викторија и Дејвид Бекам се во војна

10 јуни, 2020
profimedia-0419055284

Откако медиумите неодамна открија дека парот Бекам, 46-годишната претприемачка Викторија и 45-годишниот пензиониран фудбалер Дејвид, градат тунел за бегство и ја зголемуваат безбедноста на семејниот имот во Котсволдс, се чини дека одлуката не им одговараше на сите. Имено, како што пишува The Sun, парот во моментов е во војна со соседите заради таа причина.

Според еден од соседите, Викторија и Дејвид ќе го уништат изгледот на целата област со нивно реновирање на имотот. „Фармите и земјоделските немаат немаат куќарки и безбедносни колиби. Новиот изглед на нивниот имот целосно ќе го наруши руралниот амбиент на областа “, изјави видливо лут сосед за медиумите.

Патем, Викторија и Дејвид се решија на овој потег откако домот на англискиот фудбалер Деле Али беше нападнат од провалници минатиот месец, кои, меѓу другото, му се заканија на фудбалерот со нож. Со цел да се избегне слично сценарио, парот одлучи да го преуреди имотот и да изгради тунел за бегство, како и да ја зголеми безбедноста околу куќата, што значи изградба на модерен систем за видео надзор и чувари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi