Викторија и завидува на мајката на нејзината идна снаа. Еве зошто!

17 август, 2020
дфдсф


Синот на Викторија и Дејвид Бекам, Бруклин, е познат во јавноста по тоа што често менуваше партнерки, но тој и предложи брак на неговата сегашна девојка Никол Пелц. Папараците ги забележале додека ја обиколувале продавницата на мајката на Бруклин, Викторија, и тој се погрижил неговата љубена да не пропушта ништо. Ја зеде за рака и ја отвори вратата од автомобилот, додека припадник на обезбедувањето го држеше чадорот, бидејќи врнеше од дожд. Сепак, се шпекулира дека Викторија штеди над 60.000 долари со цел да претрпи естетски корекции и третмани за разубавување, со што ја фрла младата Никол во позадина, но и нејзината мајка Клаудија, која, од информациите за ангажманот на нејзината ќерка стигнаа до медиумите, ужива во јавни комплименти сметка на нејзиниот младешки изглед.


“Викторија е навикната да биде во центарот на случувањата. Сепак, гледајќи ги фотографиите на Клаудија на Инстаграм, таа се шокираше кога сфати дека е 20 години постара од неа и изгледа толку млада. Како може невестата и нејзината мајка да не го украдат целото внимание, Викторија одлучи да вложи многу пари во подмладување и совршен изглед на кој се стреми “, изјавил неименуван извор за странските медиуми.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris