Вил Смит пред сопругата призна дека тешко му паднал разводот од поранешната сопруга

24 јуни, 2020
jada-pinkett-smith-will-smith

Џејда Смит го угости својот сопруг и актер Вил Смит во студиото на своето ток-шоу „Red Table Talk“, кој искрено зборуваше за неговиот неуспешен брак со актерката Шери. Тие беа заедно од 1992 до 1995 година, а потоа решија да се разведат.

  • „Разводот е најлошото нешто што морав да го поминам затоа што за мене тоа значеше голем неуспех“, рече Вил, додавајќи дека тоа му било најтешкиот период.

Џејда ја покани и поранешната жена на Вил во студиото  и ги изненади сите кога јавно и се извини за тоа што била трета личност во нивниот живот.

„Тогаш не разбрав што значеше бракот, не разбрав што подразбираше разводот, сега ќе сторив сè поинаку, тоа не беше во ред. На денот на свадбата, бевме очајни. Плачев целиот пат до олтарот. Никогаш не се помирив со идејата за брак и никогаш нема да го сторам тоа“, призна таа.

Џејда и Вил се еден од најпознатите парови во Холивуд и заедно имаат син, Џејдан и ќерка Вилоу. Многу пати се пишуваше за нивниот развод, но се чини дека нивната љубов е сè уште силна.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi