Вистинско ремек дело на Ибрахимовиќ, направи „ножички“ во вода, а не заборави и да ги „пецне“ англичаните

12 август, 2020
сдсдсдсдс


Фудбалерот на Милан, Златан Ибрахимовиќ е на одмор во Сен Тропе, а освен што се забавуваше, не ја пропушти можноста да ги потсети Англичаните за маестралната игра од 2012 година.