Внуката на Елвис Присли го прослави роденденот гола и објави фотографијата на Инстаграм

4 јуни, 2020
вфдфцд


Внуката на Елвис Присли, Рајли Кеуп, позираше гола и ја објави фотографијата на Инстаграм за нејзиниот роденден. „31“, напиша таа кратко веднаш покрај разголената фотографија, откривајќи колку години има. Фотографијата предизвика бројни реакции и воодушевени коментари од нејзините следбеници.

View this post on Instagram

31 🤙

A post shared by Riley Keough (@rileykeough) on


„По ѓаволите, девојче, изгледате одлично“, „Премногу сте кул“, „Во костум од раѓање, среќен роденден за вас“, „Дедо ќе биде горд на жената што станавте“, напишаа нејзините фанови. Рајли е ќерка на Лиза Мари Присли, единствената ќерка на Елвис кога тој се ожени со неговата сопруга Присила. 31-годишната жена го привлече вниманието на јавноста со нејзината улога во сериите The Girlfriend Experience.

View this post on Instagram

Pneumonia day 2

A post shared by Riley Keough (@rileykeough) on