Во 2005 година, таа и ги масираше стапала на Париз, сега вреди милијарди и е кралица на Инстаграм

21 октомври, 2020
маси

Ким Кардашијан, што и да помисли некој за неа, е една од највлијателните жени во светот денес. Кралицата на Инстаграм денес го слави својот 40-ти роденден, а пред само 15 години беше скоро безначајната пријателка на тогаш мегапопуларната Парис Хилтон. Ким исто така беше личен асистент на Париз. Меѓу другото, Ким мораше да ги масира стапалата на Париз, за ​​што сведочи и фотографија од 2005 година.

15 години подоцна, Парис Хилтон е целосно ирелевантна покрај Ким Кардашијан.

Ким Кардашијан има богатство од околу 800 милиони долари и заедно со нејзиниот сопруг Канје Вест вреди повеќе од 2 милијарди долари. Ким е една од најмоќните жени во Холивуд денес. Сè што носи, станува тренд следниот ден, а за само еден спонзориран пост на Инстаграм добива 858 000 долари.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum