Во еден ден прошетала со и без градник, па сите се прашуваат каде се облините кои ја прославија

12 јули, 2020
fdfd

Една од најбараните модели во светот, Емили Ратајковски, се врати дома во Њујорк, откако помина неколку месеци во карантин на Западниот брег, поточно во Лос Анџелес, поради појавата на коронавирусот.


Имено, манекенката помина еднаш во спортско издание, под кое носеше градник и широка тренерка и ги покажа стомачните мускули, но втор пат излезе во фустан под кој не носи градник. Разликата беше многу очигледна, а многумина се прашуваат што се случи со нејзините бујни облини што ја направија позната низ целиот свет со кои Емили беше среќна да се фали на социјалните медиуми, и колку таа всушност користи Фотошоп кога ги уредува фотографиите.

View this post on Instagram

👱‍♀️

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Но, уште поважно, Емили им покажа на сите дека е општествено одговорна и во ниеден момент не ја извади заштитната маска од лицето, но не можеше да ги избегне фотографите кои ја следат скоро на секој чекор.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi