Во проѕирна долна облека покажа скоро се: Нови секси фотографии ја истакнаа нејзината сензационална фигура

29 мај, 2020
irina

На социјалните мрежи Ирина Шајк, објави фотографии во проѕирна долна облека и ги воодушеви фановите, особено машкиот дел.

Ирина Шајк, во моментов е еден од најбараните модели во светот на модата и ангажирана е како заштитно лице на еден од брендовите за долна облека, за кој не и е проблем да се соблече, па дури и во најпроѕирните парчиња.

Тоа го покажа на својот инстаграм профил, каде на 3,5 милиони следачи, сподели фотографии на кои позира во црн проѕирен градник и гаќички, откривајќи совршено обликувано тело. Обожователите се согласија дека 34годишната бринета изгледа сензационално, а освен градите, највеќе се восхитија на нејзиниот рамен стомак и витки нозе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi