Во тајност се породи ѕвездата од „Game of thrones“

28 јули, 2020
sdfvgb

Музичарот Џо Џонас и актерката Софи Тарнер станаа родители на девојче што го именуваа Вила. Ѕвездата на „Game of Thrones“ се породи во Лос Анџелес минатата недела, а парот сè уште не објави за своето прво дете, пишува TMZ. Во февруари беше откриено дека англиската актерка е бремена, иако тие ја чувале бременоста во тајност. „Софи внимателно избира што треба да носи во јавноста за да го скрие трудничкото стомаче“, рече еден од изворите во тоа време.

Двојката се венча во тајност, во мај минатата година. Свадбата се одржа во катедрала во Лас Вегас, по музичките награди „Билборд“. Софи се здоби со популарност како Sansa Stark во Game of Thrones, додека ги освои срцата на тинејџерите во бендот Jonas Brothers.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi