Во врска со еден, a славење Божиќ со друг и тоа поранешен!? Бред и Џенифер не се заедно, но заминуваат заедно на пат за Божиќните празници! Никол Потуралски е извисена!

23 октомври, 2020
108047809_2594182250847452_7898183923425385516_n-660x450

Според entertaintimes.com и Woman UK, Бред Пит и Џенифер Анистон планираат Божиќните празници да ги поминат заедно во Мексико, нивното омилено место за одмор. Треба да се напомене дека споменатите таблоиди не тврдат дека Бред и Џен се заедно, но тие тврдат дека нешто се случува меѓу нив, иако овој пат одат како пријатели. Според магазинот Woman UK, Бред и Џен по разводот успеале да останат пријатели со години. Иако сè уште се двоумат околу тоа што се случило во нивната врска поради Анџелина Џоли, поранешните сопружници успешно ги оставаат настрана своите негативни чувства.

Извор за Woman UK рече дека Бред и Џен сакаат да се дружат еден со друг, а бидејќи тие сè уште имаат многу заеднички интереси, не им е тешко да планираат патување. Ова ќе каже дека Бред нема да го прослави Божиќ со својата девојка Никол Потуралски, туку со неговата поранешна сопруга, а интересно е што Џенифер минатата година на Бадник организираше вечера за пријателите, на која исто така беше поканет и Бред, па ова ќе биде втор Божиќ што ќе го прослават заедно. . Истиот извор исто така сугерираше дека сè уште се случува нешто помеѓу Анистон и Пит. „Нивниот став е едноставен – тие се забавуваат, оставаат работите да се одвиваат на свој начин, ја чуваат приватноста на нивната врска и не брзаат со ништо што може да доведе до болка или повреда на обете страни“, објасни изворот.

Пријатели на двојката тврдат дека Џен и Бред сигурно не се уште заедно, но сметаат дека е очигледно дека Бред и Џен се обидуваат да останат засекогаш во животот еден на друг, без оглед дали ќе продолжат да бидат пријатели или нешто повеќе. Секако е интересно што по разводот во 2005 година, Анистон и Пит веќе излегуваа и се венчаа со други луѓе, но и покрај тоа тие останаа неразделни и добри пријатели. Затоа, не е изненадување што нивните обожаватели не можат да ја потиснат возбудата секогаш кога еден пар ќе се појави заедно на некој настан или изминатите неколку месеци виртуелно. На пример, Џен и Бред неодамна учествуваа на виртуелна актерска работилница организирана од актерот Шон Пен, а од приближно 15-те актери кои учествуваа на оваа работилница, само Бред и Џен разменија нежни погледи и се нарекоа „драги“, „срце“. и други слични имиња кои обично ги упатуваме само на луѓе со кои сме исклучително блиски. Имено, не кажувате „срце“, „бебе“ или „среќа“ на било кого, а камоли на поранешна сопруга или момче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum