Водителката одбра естетски операции за да побегне од скандалите!

29 септември, 2020
120203254_252474159423293_8734815693835397928_n


Откако пред неколку месеци излегоа на виделина обвинувањата за токсична работна атмосфера и мобинг на сетот на популарната емисија „Шоуто на Елен Деџенерис“, 62-годишната водителка беше нападната од поранешни вработени, но и од јавноста од најпознатите лезбејки во светот, бараа да се откаже шоуто. Сето тоа ја погоди Елен, која бара бегство од проблемот во – естетските операции.

ellen

Имено, сите проблеми во кои се најде популарната водителка, драстично влијаеа на нејзиниот изглед, па затоа сега се движи кон „санирање на штетата“. ‘Сè се гледа во очните капаци, овенати образи и вилица. Таа минува низ стресен период и нејзината кожа е полна со дамки од стресот со кој се соочува ‘, откри неименуван извор.


‘Дури и со шминка, изгледа страшно! Затоа тој договара третмани со дерматолози и хирурзи, сака ботокс, кревања на лице, кревање на очи, затегнување на вратот и микродермоабразија. Не се грижи за тоа колку ќе чини затоа што има доволно пари ’, вели изворот и додава дека водителката има поддршка од својата сопруга Порти де Роси во сè. „Порти ги поддржува нејзините планови за операции, само за да ја задржи Елен среќна“, заклучува изворот.