Војаж (Михајло Веруовиќ – Voyage) открива зошто е толку долго во врска со Бресквица (Анџела Игњатовиќ), но прозборе и за неверството

26 мај, 2020
vouage

Војаж и Бресквица важат за еден од најпопуларните парови на нашите простори. Бидејќи на многу познати музички ѕвезди им се случиле бројни неверства, одлучивме да дознаеме дали и тие делат некое слично искуство.

Но, тие цврсто го одбранија својот став во врска со неверството како се почеста појава помеѓу познатите парови и едногласно одговорија дека покрај сите озборувања, нивната љубовна врска не доживеала такво нешто.

Михајло додаде и дека во секоја врска којашто е заснована на здрав однос, довербата е клучот на истрајноста. Тој истакна дека доверба помеѓу нив двајца има и дека не им дозволуваат на таквите озборувања и измислици да го разнишаат нивниот однос.

“Јас бескрајно и верувам неа, како и таа на мене” – вели Михајло”.

View this post on Instagram

1.

A post shared by Mihajlo Veruović VOYAGE (@voyage.mp3) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi