ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ДЕТАЛИ! „МИ ГО СКРШИ НОСОТ И МИ ГО ЗЕМА ДЕТЕТО“ Ѕвездата од реалното шоу, проговори за ГНАСНИОТ ЌОТЕК!

10 мај, 2020
SANDRA NASLOVNA

Поранешната манекенка и учесничка на „Фарма“ Сандра Обрадовиќ се наоѓа во Ургентниот центар, откако, како што претходно потврди за медиумите, била физички нападната и повредена од партнерот В. Б. со кого има дете.

Сандра едвај можела да застане на нозе, а таа наводно едвај излегла од брзата помош, со помош на лицето кое ја претело.

– Никако не сум, овде сум во Центарот за итни случаи. Тој ме тепаше и тоас не е прв пат. Тој е регистриран, има забрана за приближување. Тој го зеде моето дете насилно, поради некои основи, не знам како. Сега, еве сега, пред половина час – рече Сандра.

https://www.instagram.com/p/B6jZPqznDja/?utm_source=ig_web_copy_link

– Владимир, кој беше осуден на 5 и пол години од Специјалниот суд. Ете кој е тој, колку што јас знам. Живеевме вонбрачно – рече Обрадовиќ.

– Почна да вреска, да ме удира, ми го скрши носот. Он ја повикал и полицијата, не јас. Можете да замислите, причината била дека јас го нападнав. Моите повреди се страшни – додаде Обрадовиќ.

https://www.instagram.com/p/B6MITjDHeTw/?utm_source=ig_web_copy_link

– Продавачот на дрога беше осуден на 5 и пол години затвор! Тој го зеде моето дете … – заврши Сандра.

Да потсетиме, Сандра се породи на почетокот на октомври 2019 година. Таа никогаш не зборуваше јавно за таткото на детето.