За Џони Деп на суд ќе сведочи и поранешната љубов: „Тој е многу внимателен“

14 јули, 2020
м,н,м

Откако бракот меѓу парот заврши насилно и со многу „валкани алишта“, сагата веќе некое време се влече низ судовите. Актерката Амбер Херд (34) го обвини актерот за насилство, а Џони Деп (57) ја обвини дека сакала да извади пари од него со лаги. Како доказ за сопствените сведоштва, Амбер во неколку наврати се повикуваше на фотографирани повреди и извештаи што ги направила против холивудската ѕвезда, а неколку снимки од лудилото на Деп беа прикажани на суд.


Неговата поранешна љубов и колешка , Винона Рајдер (48), исто така, ќе сведочи во корист на Џони Деп оваа недела. Таа и Деп беа една од најгледаните холивудски парови во 90-тите години, а Рајдер неодамна го бранеше во интервју, па медиумите кои го следат судењето со право заклучуваат дека ќе го поддржи на суд. Актерот исто така беше јавно поддржан од неговата колешка Пенелопе Круз (45).

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi