За првото појавување на екранот, таа би можела да заработи 50 милиони долари

17 август, 2020
Annotation 2020-08-17 130536

Продолжувањето на нејзината актерска кариера ќе биде најпрофитабилниот бизнис откако купи куќа во Санта Барбара. Холивудскиот режисер Пол Фејг изјави дека газдите се обидуваат да започнат бизнис со Меган

Меган Маркл (38) планира да се врати на големите екрани, а продуцентите тврдат дека за нејзиното прво појавување би можела да заработи 50 милиони долари, пишува Mirror.

The Hunger Games Catching Fire Premiere - London

Таа купи луксузен дом во Санта Барбара со принцот Хари (35). Ја одбраа таа локација затоа што е блиску до Холивуд. Холивудскиот режисер Пол Фејг (57) изјави дека газдите се обидуваат да започнат бизнис со Меган.

На прашањето дали ќе ја земе Меган за улога во филмот, Пол одговори:

– Донесете ми ја, би сакал. Мислам дека е одлична, јас сум нејзин обожавател.

Royal visit to Africa - Day Three

Британскиот менаџер за таленти, Џонатан Сигмунд Шалит (58) изјави дека нејзиното враќање на сцената ќе биде феноменално.

– Каква улогата и да игра, сите ќе сакаат да ја видат. Зборуваме за 50 милиони долари. Луѓето ќе бидат фасцинирани кога таа ќе се појави. Ако случајно се врати во „Suits“, тоа ќе биде најгледаната серија на светот – изјави тој за странските медиуми.

Шалит верува дека Меган ќе мора внимателно да ги избере актерите со кои ќе работи доколку сака да успее во нејзиното враќање. Тој тврди дека Меган има неверојатни способности што можат да ги импресионираат филмските продуценти.

„Одлично е што се враќа на работата“, рече тој.

The Hunger Games Catching Fire Premiere - London

Меган и Хари живееле во родниот дом на Меган, Лос Анџелес, откако ги напуштија кралските должности. Сега тие купија и се преселија во нов дом во Монтесито во близина на Санта Барбара, скап крајбрежен град северно од Лос Анџелес. Имотот во Монтесито, кој вклучува девет спални соби, 16 купатила, базен, игралиште и градина од рози, чинел 14,65 милиони долари.

Boston Red Sox v New York Yankees - MLB London Series - Match One - London Series

Двојката изјави дека сакаат да направат нешто што има смисла и е важно и имаат намера да започнат непрофитна организација, Арчвел,

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris