Запознајте ја жената која денес можеше да биде на местото на Кејт Мидлтон

2 ноември, 2020
profimedia-0444763163

Кралското семејство би било сосема поинакво

На обожавателите на кралското семејство денес би им било тешко да замислат да не постојат како пар војвотка и војвода од Кембриџ. Вилијам и Кејт се во брак од 2011 година и се горди родители на три деца, седумгодишниот принц Џорџ, петгодишната принцеза Шарлот и тригодишниот принц Луис. Сепак, на почетокот на нивната врска, двајцата беа само пар со подеми и падови, и иако на крајот ја крунисаа својата љубов со брак, во еден момент раскинаа, а според „Entertainment Time“, токму тогаш британскиот принц ја запознал девојката што денес можеше да биде на местото на Кејт Мидлтон.

Имено, станува збор за аристократката Изабела Калторп која на паузата со денешната сопруга толку многу го маѓепса идниот британски крал што се обидуваше да ја освои цело лето. Сепак, денес 40-годишна манекенка и актерка, таа тогаш беше само студентка со големи планови за иднината што сметаше дека никогаш нема да се случат ако заврши со принцот. Токму поради ова, Изабела одлучи да го одбие Вилијам. „Таа е име за себе и како таква и сака да и биде позната на јавноста“, објасни експертот за кралско семејство Кети Никол.

Наскоро откако беше одбиен од привлечната Изабел, Вилијам се смири со денешната сопруга, а набрзо потоа ја крунисаа врската со брак. Сепак, според гореспоменатиот експерт за кралското семејство, денес една од најомилените членови на кралското семејство, Кејт Мидлтон, не можеше да му ја прости Изабела на Вилијам, па еден од условите за нивно помирување беше никогаш повеќе да не стапи во контакт со аристократката. Принцот го послуша ова и денес петчленото семејство е среќно, сепак, не можеме да не се прашуваме како би изгледало кралското семејство денес, ако Изабела тогаш решила да му даде шанса на младиот принц.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi