ЗАРАДИ ЕДНА ПРИЧИНА Џорџ Клуни спиеше во неговиот плакар со години!

13 декември, 2020
клуни

Џорџ Клуни е толку популарен и присутен во медиумите што ни се чини дека знаеме за него – сè. Сепак, во јавноста редовно протекуваат информации за овој популарен 59-годишен заводник, што често изненадува. Многумина беа изненадени од информацијата дека Џорџ, и покрај богатството и огромната вила во Беркшир, спиел во плакарот..

Имено, оваа необична информација во неговото интервју за споменатите медиуми ја откри едногодишниот постар колега на Џорџ, 60-годишниот британски актер Хју Грант. Имено, како што тврди Хју, Џорџ спие во мала просторија која служела како плакар, а тоа е затоа што е емотивно врзан за неговиот начин на живот што го водел пред славата и богатството.

george clooney amal

‘Ми се допаѓа таа теорија дека луѓето кои одеднаш стануваат славни, остануваат емоционално приврзани за периодот пред и нивната личност останува како што беше пред да станат славни. Не можам да избегам од тоа. Слушнав дека Џорџ Клуни, во својата прекрасна вила, сè уште спиеше во плакарот, бидејќи во времето кога тој се прослави, живееше во многу мал стан ‘, откри актерот познат по улогите во романтични комедии.

george clooney

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi