ЗАВРШИ ВО БОЛНИЦА Принцот Вилијам Колабираше на гробот на Дијана

24 јули, 2020
Annotation 2020-07-24 140228

Кејт беше со него

Поминаа скоро 23 години од трагичната сообраќајна несреќа во која почина саканата принцеза Дијана, а многумина сè уште не се согласија со нејзиното предвремено заминување. Несомнено, смртта на Дијана најмногу остави белег на нејзините синови, 38-годишниот принц Вилијам и три години помладиот Хари, за што често зборуваа. Ова е токму во прилог на најновите списи на магазинот Globe, во кои се вели дека принцот Вилијам се срушил на гробот на мајка му, а за сè сведочела и неговата сопруга, 38-годишната Кејт Мидлтон.

princ william

Имено, според неименуван извор, за време на неодамнешната посета на гробот на Дијана, Вилијам фатил напад на паника и почнал да има потешкотии при дишењето, а кога Кејт сфатила дека нејзиниот сопруг не е добро, решила да му даде утешна прегратка. Сепак, тој чин дополнително поттикнал порој на емоции и Вилијам се распаднал.

Kate Middleton i princ William

„Вилијам беше неутешен поради фактот што неговите деца никогаш нема да ја сретнат неговата мајка“, објаснил изворот за гореспоменатиот медиум и откри дека, откако го видела сопругот како се распаѓа, Кејт повикала помош. „Само проколнувањето на Кејт успеа да го убеди да ја посети приватната лекарска ординација во близина“, рече изворот.

princeza diana

Исто така, споменатиот медиум изјавија дека 38-годишниот принц тој ден ја поминувал ноќта во болницата додека неговата сопруга цело време била со него. После тоа, Вилијам сфатил дека треба да се одмори од неговите дневни обврски затоа што кога конечно ќе ја преземе круната, тоа веќе нема да биде можно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi