Збогум на вишокот килограми – Ева Лонгорија се фрли на вежбање додека траеше карантинот и се врати во топ форма!

26 јули, 2020
eva

Актерката Ева Лонгорија (45), ѕвездата на „Очајни домаќинки“, тренираше напорно во последните месеци за време на карантинот, па се пофали со одличен резултат.Ева за време на бременоста доби вишок килограми, а сега успеа да се врати на старо во рекордно време и покажа дека е повторно во топ форма.

Таа се породи пред две години, кога го роди својот син Сантијаго. Како последица на тоа доби вишок килограми, но карантинот и дојде добро, па вежбаше во импровизирана сала, во гаражата и во дворот и ги стопи килограмите.

Таа покажа дека брзо ја доведе својата линија до совршенство во селфито кое го објави од тренинг, позирајќи во жолт комплет, во кој и се гледа бицепсот и рамниот стомак”

-“Се чувствувам добро” – напиша таа, а нејзината пријателка Викторија Бекам го коментираше нејзиниот пост –“Изгледаш прекрасно! Те сакам.” – и рече таа.

Еве ги сликите:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi