Згодната актерка го помеша принцот Хари со популарниот пејач: „Тој беше многу навреден“

24 декември, 2020
Screenshot_3

Маргот Роби во шоуто „The Tonight Show with Jimmy Fallon“ раскажа за незгодната средба со принцот Хари кога таа го замени со Ед Ширан.

Австралиската убавица Маргот Роби во минатото имаше еден прилично незгоден момент со принцот Хари, кого се присети при гостувањето во емисијата „The Tonight Show with Jimmy Fallon“.

Сè се случило на домашната забава на манекенката Суки Вотерхаус, на која и двајцата биле поканети и каде се запознале, а актерката по неколку минути разговор со принцот сфатила дека тој не е личноста за која мислеше дека е.

„Кога го видов со очилата на лицето, помислив:„ О, Боже, не знаев дека Ед Ширан е на забавата. “Хари беше многу навреден“, рече Роби, која го помеша принцот со популарниот пејач.

Хари неодамна помина низ слична ситуација кога момче во продавница за новогодишна елка го помеша со продавач, но тогаш имаше сосема поинаква реакција.

А, со Маргот, очигледно, тој ги изглади осносите и актерката  во неодамнешното интервју за магазинот у New! откри дека би сакала да ги покани Хари и Меган Маркл на вечера.

„Кога и да го сретнев Хари на забава во Лондон, тој беше многу забавен и би сакал да се дружам со него и Меган“, рече Маргот, советувајќи ја кралската двојка како да се прилагодат на животот во Лос Анџелес, откако се преселија од Велика Британија.

„Најважно е да бидете трпеливи. Двапати ја сменив својата земја на живеење и знам дека не е лесно, но со текот на времето нови места стануваат дом, а ЛА има што да понуди”, рече актерката во едно интервју потврдувајќи дека сè уште немала можност да ја запознаеме Меган.

Маргот, која е по потекло од Австралија, на почетокот на својата кариера се пресели во Лондон, каде што живееше со шест цимери. Таму, во 2014 година, го запозна режисерот Том Акерли, со кого се омажи во 2016 година. Двојката се пресели од Лондон во САД за работа и моментално живее во Лос Анџелес.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi