Згодната Бразилка во бесрамно минијатурно бикини повторно предизвика вистински хаос на плажа (ФОТО)

3 ноември, 2020
f_9235621_1024

Алесандра Амбросио може редовно да се гледа или во теретана или на терени за одбојка на плажа во близина на нејзиниот луксузен дом во Санта Моника, Калифорнија, но овие денови убавата Бразилка гордо ги покажува резултатите од вежбањето на друг одмор – овој пат за дестинација го избра – Мексико.

Поранешното лице на Викторија Сикрет со пријателите и децата се одмара во Лос Кабос, каде ја прослави и Ноќта на вештерките.

И кога не се забавува, манекенката ужива во мексиканските плажи – беше фотографирана во минијатурно бикини со животински дезен, кој ја покажуваше целата нејзина раскош. Нема кој од од локалното население и туристите не се сврте кон нејзиното беспрекорно тело, а таа се пофали со фотографиите во костим за капење на Инстаграм.

Инаку, Алесандра влезе во светот на модата кога имаше само 15 години, а исто така започна и свој бренд Gal Floripa.

Сексапилната Бразилка со својот поранешен свршеник Џејми Мазур има ќерка Ања (11) и син Ноу (8), а од 2018 година е во врска со италијанскиот бизнисмен Николо Оди.

View this post on Instagram

Mexican Sun 🌞

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

View this post on Instagram

Meow 🐾 #partyanimal 🐯🎉 #haloween 2020 🎃

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi