Жељко Јоксимовиќ со кредити „до гуша“. Никој не претпоставуваше дека вака живее славниот пар

5 август, 2020
дфдсфсдф


„Телевизијата ми е поблиска отколку од филмот. Не би рекол дека тоа е играчка. Морав да извадам уште два посериозни кредити, што е незгодно во овој момент. Верувам во нешто што започнав со Мања Гршиќ. Долго време, ја убедував да се пресели и да работи за мене. Веќе имаме добри реакции. Потребно е време за ТВ“ – вели Жељко Јоксимовиќ

И кредитите? – Не ме прашувајте за кредити. Не се жалам премногу … И Јована ве следи по стапките? – Таа е дел од ПР-тимот. Некако се чувствувам подобро кога таа е до мене. Кога станува збор за кредити, таа „се тресе“ повеќе од мене.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris