Жешката Џеј Ло – гледај ме во очи додека ти играм

29 мај, 2020
Jennifer Lopez Performs On NBC's "Today"

Од ден на ден Џенифер Лопез не одушевува со своите танчерски способности, без разлика дали тоа е во музички спотови, на настапите или во филмовите.

Таа се подготвува за 4 сезона на шоуто „World of Dance“ , а како излгедаат подготовките ни пренесе водителот Дерек Хаф преку своето видео на Instagram, со изјавата „Вака се поздравуваме со Џеј Ло кога ќе се видиме. Контактот со очите е клучен“. Погледнете го и вие.