Жешки настапи и сексапил на црвениот тепих: Меган Фокс и Џенифер Лопез им го украдоа шоуто на сите

23 ноември, 2020
f_9418115_1024

Многу музичари се потрудија ретката пригода за црвениот тепих за време на пандемијата да биде навистина незаборавна.

Церемонијата на доделувањето на Американските музички награди (АМА) се одржа синоќа во Лос Анџелес, а многу музичари се обидоа да ја направат ретката пригода за црвениот тепих за време на пандемијата незаборавна. Една од победниците Тејлор Свифт (музичар на годината, најдобар музички спот, омилена женска изведувачка) воопшто не се појави, но тука беа Џенифер Лопез, нова изведувачка на годината Доја Кат, Меган Фокс, Беки,, Бебе Реџа и други дами кои го украдоа шоуто на црвениот тепих но и на сцената. Меган Фокс и нејзиното ново момче Машин Ган Кели за прв пат се појавија заедно на црвениот тепих, а ќе остане запаметен и жешкиот настап на колумбискиот пејач Малума и Џенифер Лопез.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi