Жешки папарацо фотографии од sвездата на „Модерно семејство“: Само погледнете каде има тетоважа! (ФОТО)

9 декември, 2020
sarah-hyland-11-830x0 (1)

Познатата актерка им го покажа задникот и меѓуножјето на холивудските папараци

Ѕвездата од серијата „Модерно семејство“, Сара Хајленд (30) беше фотографирана со пријатели во Мексико, додека уживаше на јахта, а кога седна на даска за сурфање, им го покажа задникот на папараците.

Имено, кога пристигнаа постудените денови во САД, славните холивудски sвезди привремено „се преселија“ во потоплите региони, а сега уживаат во Мексико.

Актерката Сара сега е фотографирана како се забавува во друштво на пријатели и покрај тоа што во моментов е во тек нов бран на пандемија на корона вирусот.

Црвенокосата убавица цело време се бањаше и се сончаше во бел костим за капење, а по забавата започна да изведува акробации на даската, па покажа повеќе отколку што сакаше.

Покрај тоа што го стави задникот во преден план, таа во еден момент го покажа и меѓуножјето и сите ја зумираа фотографијата за да видат што точно има „таму долу“.

Друштво и правеше и нејзиниот свршеник Велс Адамс, за кого требаше да се омажи во август оваа година, но сите планови беа одложени поради пандемијата на корона вирусот. Новиот датум за венчавка сè уште не е објавен, а парот едвај чека да застане на лудиот камен.

Инаку, немала среќно детство бидејќи ѝ била дијагностицирана болест на бубрезите кога била мала, па нејзиниот татко донирал бубрег, но нејзиното тело не го прифатило тоа. Таа била во депресија со години бидејќи се чувствувала виновна за проблемот што се појавил во семејството поради нејзиното здравје.

Таа неодамна го прослави својот 30-ти роденден, а често добиваше пофалби за својот изглед. Беше номинирана за неколку улоги, а сака само да се пробие во актерскиот свет.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi