Жешкото издание на Бела и минијатурните шорцеви ги натераа луѓето да зумираат на тој дел, со цел да видат дали „фура“ ист “природен стил“ како и под пазувите

10 ноември, 2020
bela-torn-1-830x0

Бела со 7 куфери облека се пресели во Рим на некое време  

Поранешната ѕвезда на Дизни, Бела Торн, 23, се пресели во Рим пред неколку недели со своето момче Бенџамин Маскол (27) и сега е фотографирана на улиците на италијанската престолнина со жартиера околу бутот.

Имено, Бела беше фотографирана во секси издание додека излегуваше од својот хотел, а по тој повод се пресели во луксузна вила на Виа Апија Антика, каде ќе остане некое време.

По тој повод, нејзината гардероба спакувана во 7 куфери мораше да биде пренесена со две возила, а нејзиното момче и обожавателите велат дека претерала кога се пакувала.

Не е познато колку долго актерката ќе остане во Италија, имајќи предвид дека со години живее во Калифорнија, а познато е дека конзумира марихуана секој ден, што не е легално во Италија како во нејзината татковина.

Бенџамин и таа неодамна отпатуваа заедно во Мексико, каде се видоа по повеќе од 6 месеци, откако се разделија за време на карантинот за време на пандемија на коронавирусот.

Патем, жешкото издание на Бела и минијатурните шорцеви ги натераа луѓето да зумираат на тој дел, со цел да видат дали „фура“ ист “природен стил“ и долу.

За среќа, таа сцена не им ја обезбеди, бидејќи е доста уредна, додека секако не е толку средена под пазувите, бидејќи таа не практикува да го бричи тој дел од телото.

Познато е и дека Бела е бисексуалка и дека покрај своето момче, таа бара и девојка во Рим, додека нејзиното момче беше видено како се бакнува со мажи, но се претпоставува дека тој е „стрејт“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi