Живеела со бремената љубовница на својот сопруг! Марија Шрајвер не знаела што и прави нејзиниот сопруг позади грб!

14 мај, 2020
arnold

Американската тв новинарка Марија Шрајвер, освен по успешната кариера позната е и по тоа што е сопруга на познатиот актер Арнолд Шварценегер.

Актерот и водителката заедно имаат 4 деца, но нивниот брак е одамна завршен поради скандалозното неверство на актерот со нивната куќна помошничка Пати Бен со која актерот го доби и синот Џозев.

Пати за славното семејство работела цели 20 години и била трудна во исто време кога и познатиот пар го очекувале нивното најмало дете. Двата сина се родени 1997 год. со разлика од неколку дена. Шварценегер со години тврдел дека не знае за тоа дека има дете со својата куќна помошничка и дека тоа го увидел дури кога детето потпораснало и почнало многу да наликува на него.