Зошто Роби Вилијамс извршил ГОЛЕМА НУЖДА ВО СВОЈАТА РАКА!?

4 октомври, 2020
74447846_814859682284967_8168214583861300222_n

Британската музичка ѕвезда, 46-годишниот Роби Вилијамс, е познат по своите прилично бизарни признанија. Имено, откако пред неколку месеци откри дека е напуштен од духови и вонземјани со кои некогаш сакал да комуницира, овој пат изненади многумина, но и ги згрози кога од летот на авионот раскажа анегдота.

Имено, легендарниот музичар, заедно со неговата сопруга Ајда Филд, гостуваше на подкастот ‘The Secret’s Out’, а истовремено коментираше и за прилично непријатна, но и бизарна ситуација во која се нашол. „Бев во авион, летавме многу високо кога почнав да ги чувствувам ‘гасовите’. Сепак, морав да се ослободам од „гасовите“, започна музичарот. „И што да правам кога не сакам никој да ме чуе?

Јас имам 46 години, го усовршив испуштањето гасови. Така, мрднав со задникот, го испуштив „ветрот“, но тогаш најдов во раката – измет. За среќа, ништо не заврши на облеката ’, призна Роби, кој згрози многумина со својата необична анегдота.

View this post on Instagram

Please beware of fake accounts x

A post shared by Robbie Williams (@robbiewilliams) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum