3 хороскопски знаци кои ќе го напуштат партнерот без објаснување и ќе исчезнат од неговиот живот

18 јули, 2020
Annotation 2020-07-18 144820

Ако се почувствуваат запоставено или немаат сигурност, одредени знаци ќе го напуштат партнерот без било какво објаснување, без оглед на тоа колку е долга врската.  

Овен

Овните живеат спонтано и авантуристички и секогаш го менуваат своето мислење. Овенот на момент може да помисли дека е лудо зањубен, а потоа изненадно да го остави партнерот без објаснување. Таквото нивно однесување нема никаква врска со партнерот.

Тие трчаат од личност до личност бидејќи не знаат што точно сакаат. Без размислување за тоа што ги возбудува и што им создава “пеперутки во стомакот”, наместо да си дадат време и да се запрашаат што може долгорочно да ги усреќи.  

Девица

Девиците секогаш се оптоварени со обврски и живеат брз живот. Ако партнерот им се допаѓа, врската ќе функционира. Но ако некого не сакаат, тогаш воопшто нема да бидат нежни кон таа личност и едноставно ќе исчезнат. На напуштениот партнер не му преостанува ништо друго туку да сфати дека девицата повеќе не ја интересира и да продолжи со својот живот.

Водолија

Главната карактеристиката на водолијата е тоа што не сака да се вклопува во никакви рамки ине ја поднесува досадата. Имаат лоша навика на напуштањер на луѓе и потполно исчезнување бидејќи  ја потценуваат болката која ја преизвикува заминувањето.

Сметаат дека прават голема работа кога ги игнорираат пораките и повиците, бидејќи претпоставуваат дека нивното молчење нема никому да му смета. Кога водолијата ќе напушти некого, таа не мисли дека прави нешто лошо.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi