5 летни дизајни за нокти што сакате да ги пробате веднаш

7 јуни, 2020
nokti

5-те најубави летни дизајни за нокти кои моежете да ги испробате веднаш, вклучувајќи ги палетите на бои на виножитото и но и шарките од крава.

И бидејќи влегувањето во салон за нокти не е возможно или безбедно во моментов, најдовме неколку опции кои се лесни за вас.

1.Виножито

2. Жолт француски маникир

3.Минималист

View this post on Instagram

When it was sunny 🍊 @shoreditchnails

A post shared by MEL SHENGARIS LA📍 (@painted_lolly) on

4.Холограм ефект или металик лак

5. Црно бел, крава принт

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi