7 Величенствени трендови за 2020! Секоја жена ќе ги проба без размислување…

4 август, 2020
225031_shutterstock-1496689280_ls

Вие дефинитивно треба да ги испробате следниве трендови до крајот на 2020 година, доколку веќе не сте го сториле тоа!

1. Миди здолништа

Дури и за време на најжешките денови, слободно можете да ги заобиколите мини здолништата оваа година и изберете парчиња миди кои се одвиваат добро со секој чевел, облека и пригода.

2. Костуми со впечатливи бои

Ако размислувате како да го подобрите вашиот деловен стил, костумите со впечатливи бои се совршен избор затоа што тие ја даваат потребната строгост со кројот, а модерната елеганција со боите.

3. „Пуфнасти“ ракави

Барате начин да додадете некои нови детали во вашиот стил? Обидете се со „пуфнасти“ ракави. Тие се мега-популарни, а во исто време тие се непогрешлив избор за секоја пригода – од прошетка до канцеларија.

4. Чевли со коцкаст врв

Одличен завршен детал ако сакате ретро стил и целосен моден хит во 2020 година, без разлика дали се влечки или чизми.

5. Реси

Нема стил на кој овие впечатливи детали нема да дадат целосно нова димензија – помодерна, уникатна и подобра!

6. Жолта боја

Иако многу жени бегаат од жолта облека, стилисти препорачуваат во 2020 година да се осмелите и да ја носите оваа среќна нијанса на многу начини – жолти детали од глава до пети. Нема шанси да не стекнете дополнителна самодоверба и да останете незабележано.

7. Провидни парчиња

Слоевитата облека е тотален хит оваа година, а за да не Ви биде жешко во текот на летото, совршен начин да го направите тоа се провидните блузи, туники или фустани, кои се носат врз долната комбинација на облека.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris