8 ЕРОТСКИ ФАРАЗИ КОИ МАЖИТЕ ГИ ДОВЕДУВААТ ДО ЛУДИЛО: Подгответе се за воздишки од задоволство!

7 ноември, 2020
839411_printscreen-youtube-zaljubljeni_ls

Ќе трепери од возбуда

Освен одредени сексуални пози, кои се без сомнение главната работа кога станува збор за „загревање на креветот“, има уште нешто што е многу важно во самиот тој чин.

За да го наведете вашиот маж до целосна лудост, комбинирајте ги вашите потези со еротски фрази.

Ако му го зборуваш ова, тој сигурно ќе липа од задоволство:

Сакам да бидам твоја – дај му до знаење дека гориш од желба, што веднаш ќе ја разгори неговата возбуда.

Прави ми што сакаш – чувството за моќ што му ја дава оваа фраза ја зголемува желбата да те има.

Ме полудуваш – ништо подобро да го доведеш до лудило отколку да му кажеш што е во состојба да разбуди во тебе

Продолжи така – стави му до знаење колку ти се допаѓа она што го прави во моментот, поради што не сакате тој да престане.

Дај ми повеќе – оваа фраза јасно покажува колку ти се допаѓа тоа што го прави и како те тера да сакаш многу повеќе.

Колку те чувствувам – ова ќе му нагласи на вашиот партнер колку уживате во она што е во вас.

Дали ти се допаѓа тоа? – додека го допирате или му правите нешто друго, на овој начин ќе нагласите дека се грижите што тој ужива во тоа.

Ќе св***м – со тоа што ќе му кажеш дека си близу до кулминацијата, тоа ќе го возбуди уште повеќе и неговото тело исто така ќе се подготви за вашиот оргазам да биде уште подобар.

Што се постигнува со овие фрази:

Изговарањето на овие фрази за време на сексот ќе ја зголеми неговата самодоверба и ќе го стимулира да се препушти на дело. Ако тие се придружени со галење на ерогените зони, резултатот може да биде многу задоволителен.

Заводливиот глас и еротската тежина што ја носат зборовите во моментот на интимност, го стимулираат ослободувањето на допамин, што е клучот за сексуалното задоволство.

Сензуалните реченици доведуваат и до сексуален чин до совршен оргазам.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi