БРАВО! Џорџ Клуни им даде совет на жените со некој килограм повеќе

30 август, 2020
George-Clooney

Велат дека холивудските стандарди се тешки, но ако некој се смета за голем заводник и најпосакуван маж со години, тоа е Џорџ Клуни.

View this post on Instagram

#georgeclooney

A post shared by George Clooney (@george_clooney_page) on

„Мажите како Џорџ се толку ретки што скоро секоја негова реченица може да се стави во бонтон книгите, а истите тие книги треба да се читаат пред спиење. Тогаш можеби овој свет би бил подобро место, а жените би се чувствувале многу подобро во својата кожа“, рече актерката Џули Вила, која работеше со актерот на деловен проект.

Таа раскажа за еден настан, поради што, како што вели, се за заљуби во Клуни.

„Почнуваме да снимаме, последните подготовки беа во тек, а потоа еден од продуцентите ми рече дека треба да ослабам затоа што имам неколку вишок килограми. Веднаш после тоа, Џорџ дојде кај мене и ме праша дали им реков да се е***“, рекла актерката, додавајќи:

View this post on Instagram

#georgeclooney #amalalamuddinclooney

A post shared by George Clooney (@george_clooney_page) on

„Едноставно, тогаш се заљубив во него. Секогаш кога ми беше кажано за време на мојата кариера, дека морам да бидам послаба, слушав како неговиот глас ми кажува: „Кажи им да се е***“. „Стандардите на Холивуд во врска со женското тело се брутални и тој секогаш разбираше колку тоа влијае на нас жените па сакаше да не поддржи“, рече актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris