Брзи вежби за извајан горен дел на телото – Тренинг за раце, рамења и грб!(ВИДЕО)

3 јули, 2020
vezbi

Ако сте решиле да се посветите на зајакнување на вашето тело, а особено целиот дел од половината нагоре, ние имаме одличен тренинг за вас.

Можете да ја направите вежбата и во вашиот стан, затоа што неколку тегови се единственото нешто што ви треба од реквизити, а доколку ги немате, можете да ги замените со шишиња исполнети со вода.

Загрејте се добро на почетокот и подгответе се за интензивен тренинг!

Пред да започнете, да ви дадеме уште една добра информација – ќе ви требаат само 10 минути за целиот тренинг, но ако мислите дека ќе биде лесно, само затоа што е кратко, откако ќе ги направите овие вежби, прашајте се повторно истото.

Комбинацијата на вежби е дизајнирана така што за кратко време може да го погоди секој мускул  на рацете и добро да го истегне вашиот грб и рамењата.

Погледнете како правилно треба да ја направите оваа вежба:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi