Дизајнерите дизајнираа СОВРШЕНИ „5 во 1“ чевли за секоја прилика

11 август, 2020
Cipele

Сите жени обожаваат високи потпетици, бидејќи во нив ногата изгледа елегантно и женствено, а фигурата е повеќе издолжена и потенка. Затоа првиот избор за сите жени е секогаш висока потпетица.

Повеќето жени мораат да избираат помеѓу високи потпетици и рамни чевли.

Но, тоа сега се промени смени и за неколку секунди рамните чевли можат да се претворат во чевли со високи потпетици и обратно.

Дизајнерите на германскиот бренд „Mie et Moi“ дизајнираа нешто како совршени чевли за сите прилики. Овие чевли може да се наречат и 5 во 1 затоа што во еден пар чевли добивате пет различни модели на потпетици.

Чевлите доаѓаат во различни дизајни и секој ќе може да најде нешто за себе, а кога станува збор за избор на потпетица, зависи од вас и секогаш можете да ги менувате на лице место.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris