Експлицитни секс сцени со актерката Никол Кидман

7 септември, 2020
никол

Никол Кидман неодамна се најде на удар на критиките за предозирање со ботокс.

Како што многумина рекоа, актерката тешко може да направи гримаси на лицето бидејќи е напната.

Ако погледнеме наназад на некои нејзини минати филмски достигнувања, кога таа не беше толку приврзана за оваа естетска постапка, тогаш можеме да видиме природна жена која е вистинско олицетворение на сексапилот.

Дали се сеќавате на филмот „Очи широко затворени“ во кој Никол ја игра главната улога со поранешниот сопруг Том Круз? На некои кадри од овој филм, актерката е целосно гола, и таа улога ја изврши достоинствено. И навистина изгледаше како божица.